Navštivte náš Dobročinný obcůdek v Táboře - Budějovická 18.
Kód: 678

Purple sunglases

Neohodnoceno
199 Kč
Skladem (3 ks)

Vše co je důležité, je očím neviditelné. S našimi brýlemi uvidite svět našima očima. 

Nákupy pomáhají dál
Pomáháte nákupem exkluznivních předmětů
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Myslete s námi na ZDRAVÍ každý den s drobným dárkem od nás
Up-cykle
Pomáhejte stylově
recyklací a darováním svých módních kousků a doplňků
Pomoc maminkám s rakovinou
Díky Vám můžeme pomáhat
dál nemocným maminkám a jejich rodinám.

Ponikněte hluboko do srdce skutečnosti a vnímejte svět zcela novým, citlivějším způsobem s našimi unikátními fialovými brýlemi. Obohatí váš vizuální zážitek, ale také vám umožní vidět svět srdcem. Krásný příklad perfektní symbiózy designu, funkčnosti a hlubokého poselství fialových brýlí. 

Koupí tohoto symbolického a charitativního předmětu nejenže získáte nový pohled na svět, ale také podpoříte udržitelnost pomoci a realizaci projektů v Maminách s rakovinou.  Zcela stylově přispíváte na pomoc těm, kteří to nejvíce potřebují.

Nabídněte sobě nebo svým blízkým dárek, který mění životy – nejen těch, kteří brýle nosí, ale i těch, kterým vaše podpora pomáhá čelit nejtěžším výzvám. S našimi fialovými brýlemi jdete do světa s otevřeným srdcem a zároveň předáváte naději.

Staňte se součástí naší komunity podporovatelů a ukážte, že můžeme společně změnit životy k lepšímu. Objednejte si svůj pár fialových brýlí ještě dnes a nechte srdce promlouvat skrze vaše oči . Vyfotťe se v brýlich a poslete nám ji s Vaší zprávou na email ci prostřednictvím icvim socialnich sítí a označte v příspěvku @maminysrakovinou #zdravimaminkam