Navštivte náš Dobročinný obcůdek v Táboře - Budějovická 18.
Kód: 721

Charitativní nákupní žetony

Neohodnoceno
50 Kč
Objednáno (>5 ks)

Představujeme Vám naše unikátní 3D tisknutéívěsky, které nejen zkrášlí Váš klíčenku, ale také každý denipomenou důležitost prevence onkologických onemocně. Tyto praktické žetony jsou navrženy tak, aby Vás motivovaly k pravidelnému samovyšetřování, podněcují zájem o zdravé stravovací návyky aipomínají nutnost dbát na zdravý život styl. Ideální jako malá, ale významná pozornost pro Vás nebo Vaše blízké.

Nákupy pomáhají dál
Pomáháte nákupem exkluznivních předmětů
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Myslete s námi na ZDRAVÍ každý den s drobným dárkem od nás
Up-cykle
Pomáhejte stylově
recyklací a darováním svých módních kousků a doplňků
Pomoc maminkám s rakovinou
Díky Vám můžeme pomáhat
dál nemocným maminkám a jejich rodinám.

Klíčové vlastnosti

  • Významná připomínka - Každýívěsek slouží jako denníipomenutí důležitosti prevence a samovyšetření v boji proti onkologickým onemocněm.
  • Podpora zdravého životho stylu - Inspiruje Vás k nákupu zdravých potravin a vede kemýšlení o zdravém životm stylu ještěed vložením zboží do nákupho košíku. 
  • Kvalit materiál - žetony jsou vytiště pomocí 3D tiskárny z trvanlivého materiálu, který zaručuje dlouhodobou odolnost.
  • Ideální dárek - dodáváme ve dvojici, balíme v elegantm sifonovém dárkovém sáčku,ipraveno k okamžitému darování

Proč si vybrat naše 3D tisknutéívěsky?

Zdraví je naše nejcennější hodnota a prevence je klíčem k jeho zachování. Tytoívěsky jsou neustálýmipomenutím, že se musíme o sebe starat každý den. Vhod pro každého, kdo chce žít zdravě nebo hledá malý, ale smysluplný dárek pro své blízké. Zařaďte do svého života malou, ale důležitouipomínku. Objednejte si naše 3D tisknutéívěsky ještě dnes a zaveďte pravidelnou prevenci a zdravé návyky do svého každodenního života.

 

Nový vymazlený tvar padne do každého nákupního vozíku! :-)