Navštivte náš Dobročinný obcůdek v Táboře - Budějovická 18.
Kód: 319

Minerální náramky Mini Duo

Neohodnoceno
269 Kč
Skladem (>5 ks)

Minerální náramek je z korálků o velikosti 4-5 mm, doplněn o srdce z hematitu. Šňůrkový náramek je s komponentem z chirurgické oceli.

Nákupy pomáhají dál
Pomáháte nákupem exkluznivních předmětů
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Myslete s námi na ZDRAVÍ každý den s drobným dárkem od nás
Up-cykle
Pomáhejte stylově
recyklací a darováním svých módních kousků a doplňků
Pomoc maminkám s rakovinou
Díky Vám můžeme pomáhat
dál nemocným maminkám a jejich rodinám.

Tmavě zelená - zmatnělý zelený jaspis 

Světle zelená - čínský křemen 

Šedá + černá + bílá - láva 

Hnědá - zmatnělý Picassův jaspis 

Černá + růžová - zmatnělý růžový zebrovaný jaspis 

 

Účinky minerálů: 

Jaspis - údajně dokáže chránit před zlými mocnostmi, zklamáním v lásce a závratěmi. Podporuje chuť k jídlu a představivost. Kromě toho prodlužuje sexuální rozkoš.  Zlepšuje funkci střev, jater a žaludku. Omezuje tvorbu hemeroidů a příznivě ovlivňuje ledviny a močový měchýř. Udržuje rovnováhu minerálních látek v organismu. 

 

Láva -  je silným ochranným kamenem. Dodává životní energii a současně uklidňuje. Zvyšuje sebevědomí, odhodlání, odvahu a vitalitu. Pomáhá v boji proti strachu a stresu. Zmírňuje bolesti, napětí ve svalech. Posiluje imunitu, látkovou výměnu a lymfatický systém. 

 

Křemen - je nejúčinnější krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Pohlcuje, ukládá a reguluje energii. Je vhodný pro meditace, zvyšuje koncentraci a posiluje paměť. Očišťuje tělo i duši. Podporuje štěstí a tvorbu endorfinů a uvádí nás do stavu rovnováhy. Posiluje imunitní systém, činnost srdce, krevní oběh, činnost žaludku, jater, plic, střev a ledvin.