Navštivte náš Dobročinný obcůdek v Táboře - Budějovická 18.
Kód: 670

Santal

Neohodnoceno
249 Kč
Skladem (>5 ks)

Tento jedinečný náramek je vyroben z pravého santálového dřeva, které je známé svou příjemnou vůní a pozitivním účinkem na psychiku. Každá kulička z santálového dřeva má průměr přibližně 6mm a je doplněna o kuličky z černé lávy. Lávové kuličky jsou také o velikosti 6mm a dodávají náramku originální vzhled. Náramek je navlečen na elastickém vláknu, díky čemuž se pohodlně nosí a snadno se nasazuje.

Nákupy pomáhají dál
Pomáháte nákupem exkluznivních předmětů
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Myslete s námi na ZDRAVÍ každý den s drobným dárkem od nás
Up-cykle
Pomáhejte stylově
recyklací a darováním svých módních kousků a doplňků
Pomoc maminkám s rakovinou
Díky Vám můžeme pomáhat
dál nemocným maminkám a jejich rodinám.

Náramek můžete nosit jako stylový módní doplněk nebo využít jeho potenciálních aromaterapeutických vlastností. Do kuliček z černé lávy můžete kapat esenciální oleje, které se postupně uvolňují a přináší tak uživateli příjemnou vůni i terapeutický efekt po celý den.

 

Vhodný jako dárek:

Díky svému univerzálnímu designu a estetické hodnotě je tento náramek skvělou volbou jako dárek pro každého, kdo má rád přírodní materiály a hledá něco originálního a benefičního.

 

Péče o náramek:

Pro zachování krásy a vlastností náramku doporučujeme vyhnout se dlouhodobému ponoření ve vodě a pravidelně jej čistit a udržovat pomocí suchého měkkého hadříku.