Navštivte náš Dobročinný obcůdek v Táboře - Budějovická 18.
Kód: 256

Minerální náramek PRINCESS

Neohodnoceno
489 Kč
Skladem (>5 ks)

Pro ženy milující jemnou romantiku je minerální náramek z růžového růženínu, praskaného křišťálu a přírodního šedého chalcedonu. Doplněný je o šest třpytivých rondelek z chirurgické oceli.

Nákupy pomáhají dál
Pomáháte nákupem exkluznivních předmětů
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Myslete s námi na ZDRAVÍ každý den s drobným dárkem od nás
Up-cykle
Pomáhejte stylově
recyklací a darováním svých módních kousků a doplňků
Pomoc maminkám s rakovinou
Díky Vám můžeme pomáhat
dál nemocným maminkám a jejich rodinám.

Růženín - je kámen lásky a srdce.  Pomáhá projevovat city, dodává lásku a krásu. Podněcuje něžnost, přátelskost, nesobeckost a vnímavost. Podporuje fantazii, trpělivost, inspiraci a tvořivost. Okysličuje krev, zlepšuje látkovou výměnu a napomáhá při poruchách plodnosti.

Křišťál - nejúčinnější a zároveň univerzální léčivý kámen s mimořádnou energií. Ochraňuje nás před vším zlým a negativním. Symbolizuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Zlepšuje funkci štítné žlázy, srdce, krevního oběhu a plic. Pomáhá při bolestech hlavy, migrénách a zažívacích obtížích.

Chalcedon - je ideální pomocník při stresu, napětí a v tíživých až depresivních situacích. Položen pod polštář zahání noční můry a strach že tmy. Blahodárně působí na oběhový systém, žlučník, slezinu, kosti a oči, snižuje příznaky senility a zvyšuje tvorbu mateřského mléka.

Velikost korálků je 6 mm.