Navštivte náš Dobročinný obcůdek v Táboře - Budějovická 18.
Kód: 307/MOD 307/ZEL 307/FIA 307/RUZ Zvolte variantu

Macrame pompadůrka

Neohodnoceno
289 Kč
Má objednání Má objednání Má objednání Má objednání Zvolte variantu
Varianta:

 Nádherná taštička, doplněk večerních či společenských šatů, nese jméno své propagátorky markýzy de Pompadour,  milenky a vlivné přítelkyně francouzského krále Ludvíka XV.

 

Taštičku pro Vás s láskou vyrábí Péťa.

Nákupy pomáhají dál
Pomáháte nákupem exkluznivních předmětů
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Myslete s námi na ZDRAVÍ každý den s drobným dárkem od nás
Up-cykle
Pomáhejte stylově
recyklací a darováním svých módních kousků a doplňků
Pomoc maminkám s rakovinou
Díky Vám můžeme pomáhat
dál nemocným maminkám a jejich rodinám.

Máme pro vás jedinečnou macrame pompadůrku, vyrobenou ručně s láskou. Taštička je ručně tkaná z macrame technikou za pomoci kvalitních materiálů. Vyrobená je s maximálním důrazem na detail. Můžete si být jistí, že když se rozhodnete pro tuto taštičku, máte něco opravdu výjimečného. Taštička má velikost 12 x 12 cm a je ideální pro nošení drobných kousků šperků. Černé bavlněné provazičky vypadají velmi elegantně a zdobení z perel doplňuje dokonalý přehled.

Tato macrame pompadůrka je skvělým doplňkem pro každou ženu. Je ideální pro každodenní nošení, ale také je skvělým doplňkem do nočního šatníku. Zaplétaný design punkovského stylu přidává na cool vibe, který se hodí ženám všech věkových kategorií.

Kombinace barev a materiálů znamenají, že tato pompadůrka je prostě úžasná. Doporučujeme ji jako dárek pro vaši matku, sestru nebo kamarádku. Doporučujeme si ji objednat co nejdříve, protože jsou to opravdu unikátní kousky!

Objevte naši unikátní macrame pompadůrku a nezapomenutelné styly vyrobené s láskou a pozorností k detailu! Láska vložená do každého produktu je to co dělá tyto taštičky tak úchvatné.